logo firmy webdirect w Nowym Tomyślu

Oferta

Strony
internetowe

Projektujemy nowoczesne systemy internetowe oparte o technologię RWD oraz CMS.

Na dół

Kreatywnie i responsywnie

Od 10 lat projektujemy dla naszych Klientów nowoczesne i skuteczne strony internetowe. W codziennej pracy wykorzystujemy niemal wszystkie dostępne na rynku technologie, aby wykorzystać 100% możliwości jakie niesie za sobą posiadanie firmowego serwisu internetowego.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu są one poprawnie wyświetlane na każdym typie urządzenia - telefonie, tablecie i komputerze. a nietuzinkowy i elegancki design na długo, w pamięci klientów, którzy odwiedzają Twoją stronę.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług, dlatego do każdej strony internetuwej, udzielamy pisemnej, 24-miesięcznej gwarancji dającej pewność, że nasze oprogramowanie nigdy Cię nie zawiedzie.

Portfolio
114
Zadowolonych klientów
830
Zrealizowanych projektów
3285
Dni w pracy
17280
Godzin kreacji

Standardowo oferujemy

System CMS Wykonujemy strony oparte o system zarządzania treścią CMS. Dzięki temu jesteś w stanie szybko i łatwo samodzielnie zarządzać wszystkimi treściami zawartymi na witrynie. Każdy panel zarządzania jest dostosowywany do potrzeb użytkownika.
Interesujący design Jak Cię widzą tak Cię piszą. W myśl tej sentencji opracowujemy niepowtarzalne projekty graficzne, które z pewnością wywrą na Twoich klientach duże wrażenie i przedstawią Twoją markę w bardzo atrakcyjny sposób.
Technologia RWD Tworzymy nowoczesne i użyteczne serwisy internetowe w technologii RWD. Oznacza to, ze twoja strona poprawnie wyświetli się zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych takich jak telefon czy tablet, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.
Statystyki odwiedzin Standardowo wyposażamy nasze strony w system Google Analitics, który pozwala monitorować odwiedzalność strony oraz zachowania użytkowników. Dzięki temu doskonale wiesz ile osób odwiedza Twoją stronę i jakie treści są dla nich najbardziej interesujące.
Integracja Social Media W dobie coraz większej popularności mediów społecznościowych (np. Facebook), coraz łatwiej zdobywać nowe rynki poprzez komunikację z użytkownikami tych systemów. Wyposażymy Twoją stronę w zestaw wtyczek. które umożliwią stały kontakt z Twoimi klientami w Social Media.
Zgodność z UX Profesjonalny wygląd i poprawne zakodowanie strony to nie wszystko. Podaczas projektowania dbamy o to, aby użytkownicy poruszający się po Twojej stronie mogli łatwo i szybko odnaleźć interesujące ich informacje, co bezpośrednio przełoży się na długość pobytu na stronie i zwiększy zainteresowanie ofertą.

Gotowy do współpracy?