Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne i użyteczne serwisy internetowe skrojone na miarę Twoich potrzeb. Stawiamy na innowacyjność i maksymalną użyteczność wdrażanych rozwiązań, aby uzyskać pełną moc korzyści z posiadania własnej strony www.

Aplikacje

Wdrażamy indywidualne systemy B2B oraz B2C usprawniające komunikację i zwiększające produktywność każdego przedsiębiorstwa. Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie dopasowując je do sprecyzowanych potrzeb klienta.

Prezentacje multimedialne

Wykonujemy w pełni interaktywne prezentacje multimedialne, które przykują uwagę Twoich odbiorców. Sprawdzają się one bardzo dobrze podczas wystąpień, targów, konferencji oraz jako narzędzie budowania wizerunku.

Pozycjonowanie i reklama

Opracowujemy i wdrażamy strategie marketingu internetowego. Dbamy aby Twoja strona internetowa zajmowała czołowe pozycje w wyszukiwarkach oraz była widoczna podczas kampanii reklamowych w internecie.

Media społecznościowe

Uruchamiamy i prowadzimy profile w mediach społecznościowych zarówno pod kątem wizerunkowym jak i sprzedażowym. Dbamy o Twój pozytywny wizerunek wśród użytkowników internetu oraz poszerzamy ich grono.

Aktualizacje i rozwój

Wszystkim naszym klientom zapewniamy stałą obsługę w zakresie aktualizacji treści oraz rozwoju stron internetowych. Oferujemy stałą opiekę na wszystkimi rodzajami mediów w szczególności stronami internetowymi.